30.03.2023 10:01

Show-stil

..

FOTOT/ Transformimi i frikshëm i Simon Cowell, çfarë ka ndodhur me yllin britanik të...

Ylli i televizionit, Simon Cowell ka shqetësuar jo pak fansat e tij në daljen e fundit publike. 63-vjeçari është fotografuar jashtë ambienteve ku mbahet...

‘Kush të ndau prej meje?’, Dea flet me të ëmën dhe shpërthen në lot

Ditën e sotme banorët e Big Brother VIP kanë pasur mundësi të komunikojnë me familjarët. Dea u përlot sapo dëgjoi zërin e mamasë së...

Fati yt/ Horoskopi 31 mars 2023

Dashi Kushtojini vëmendje maksimale sferës profesionale, për shkak se ka jo pak nervozizëm dhe presion, të cilin nuk do dini si ta menaxhoni. Në familje,...

Këto janë shenjat e horoskopit që kurrë nuk duhet të dashurohen me njëra-tjetrën

Përpara se të përfshiheni kokë e këmbë në një lidhje të re, kini parasysh që yjet mund të kenë planifikuar një fund të shëmtuar...

Vis Pupa komunikon me partneren, gruaja i jep mesazhin e koduar për Luizin, ja...

Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët se gjatë javës do të kenë mundësi të bëjnë një telefonate me një familjar. Sot...

Me fat kush i ka afër, këto janë 3 shenjat e horoskopit që marrosin...

Është interesante se si shenja e zodiakut mund të thotë aq shumë për personalitetin e dikujt. Nëse keni kohë që jeni në një lidhje...

Olta flet me bashkëshortin: Ç’ke që merresh me Luizin, e shohim në fund…

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të komunikojnë me familjarët. Olta ka marrë një telefonatë nga bashkëshorti, i cili i ka kërkuar...

Kristi merr telefonatë nga Roberti brenda BBVA: Fola me produksionin dhe…

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të komunikojnë me familjarët. Kristi ka marrë telefonatë nga i ati Roberti, i cili e ka siguruar...

“Si ju duket nusja e vëllait?” Motra e Luizit e shpreh hapur mendimin e...

Ina, motra e konkurrentit të Big Brother VIP, Luiz Ejlli në një prej postimeve në story ka thënë se është takuar me Kiarën, pasi...

Emocione të mëdha/ “Maj zotimin që e ke dhënë”, Luizi flet më në fund...

Vazhdon seria e telefonatave brenda shtëpisë dhe emocionet janë të mëdha jo vetëm për banorët por edhe për ndjekësit. Një telefonatë që pritej me shumë...