27.03.2023 09:19
Home Show-stil Faqe 359

Show-stil

..

‘Kemi vite që me gruan flemë në dhoma të ndara’, Elvis Pupa tregon arsyen

Ditën e sotme, Elvis Pupa ka ndarë detaje nga marrëdhënia me bashkëshorten e tij. Në një nga bisedat që ka bërë me banorët e...

Fati yt/ Horoskopi 28 mars 2023

Dashi Një situatë do t’ju vërë në pritje. Në punë duhet të jeni të saktë dhe të shpejtë. Në dashuri mund t’i besoni pa frikë...

“Isha xheloz për ty dhe Kristin”/ Lorenci dhe Keisi gjithnjë e më të afërt,...

Lorenci dhe Keisi edhe njëherë folën për deklaratën që ai bëri në “Prime” e së shtunës. Keisi i tha Lorencit se nëse ata të dy...

Pesë shenjat e horoskopit që mund të bëhen të pasur këtë vit – a...

Disa shenja të horoskopit janë të destinuara të jenë milionerë, sipas listës së të pasurve të Forbes. Ekspertët financiarë në Cashfloat analizuan qindra milionerë dhe...

“Kush është Gena, tezja ime?”, Kiara habitet kur dëgjon për Jurgenën e Luizit

Jurgena Tusha është vajza që i menaxhon Instagram Luizit, deri para pak ditësh, teksa shpesh në median rozë është aluduar se ajo ka qenë...

Shenjat e Horoskopit që martohen në moshë të re

Ka disa shenja që janë alergjikë ndaj martesës dhe janë beqarë të betuar. Dhe vetëm në idenë e veshjes si nuse ose dhëndër, ata...

‘U shit si mik i familjes. Ia punuan Kristit pas shpine’, Roberti reagon ashpër...

Robert Aliaj ka reaguar sot i ftuar në "Shqipëria live" për deklaratën e Lorencit, i cili tha se ka pasur një lidhje me Keisin....

Pati një krisje të miqësisë, Kiara zbulon bisedën me Efin pas daljes nga BB

Pasi produksioni i shfaqi Kiarës një video Kiarës ku Efi i jepte të drejtë Luizit për situatën e krijuar te lavamani, u duk se...

Bastet favorizojnë dukshëm Poloninë

Në orën 20:45, në Varshavë, Shqipëria do të luajë ndeshjen e parë për kualifikueset e EURO 2024, ku përballë do të ketë Poloninë, teksa...

“Ditë me fat ju presin!”/ Horoskopi javor 27 mars – 2 prill 2023

Këtë javë planeti Venus do të shkëlqejë në shenjën e Demit, gati për t’u sjellë fat në dashuri të gjitha shenjave të tokës dhe...