01.02.2023 05:48
Home Show-stil Faqe 333

Show-stil

..

Po ju a bëni pjesë? Këto janë 3 shenjat që shtypin emocionet e tyre...

Marrëdhëniet përbëhen nga njerëz të ndryshëm. Me përvoja, vlera dhe zakone të ndryshme. Dhe ndërsa për të qenë në gjendje të krijojmë marrëdhënie të...

“Mu mbushën sytë me lot, ta mbash mend”, çfarë ndodhi mbrëmë me Luizin? (VIDEO)

Bjordi Mezini është banori që u eliminua gjatë spektaklit të mbrëmjes së djeshme të “Big Brother VIP2”, duke hequr dorë përfundimisht nga çmimi i...

E pazakontë/ Ajo e refuzoi, djali padit vajzën për “dëm emocional” dhe “prishje reputacioni”

Një burrë në Singapor ka paditur një grua që e ka refuzuar me 3 milion dollarë, duke pretenduar se ka shkaktuar “traumë” emocionale ...

Olta e nervozuar në maksimum/ Luizi i jep një tjetër filxhan: Do ta thyesh...

Olta Gixhari nuk i ka mbajtur dot lotët mëngjesin e sotëm dhe ka shpërthyer. Aktorja ka zbuluar se është zgjuar shumë e mërzitur dhe...

Horoskopi javor i Paolo Fox, ja çfarë parashikojnë yjet

Të nderuar lexues, ky është horoskopi javor i Paolo Fox, parashikimet dhe renditja e shenjave të zodiakut për javën e re. A nuk jeni...

Superjahti 87 milion dollarësh që mund të ‘fluturojë’ mbi ujë! (foto)

Një sërë konceptesh eklektike dhe inovative të superjahteve janë shfaqur muajt e fundit dhe kjo shpikje e fundit nga Lazzarini Design Studio ka tërhequr...

“Gafa” e Olta Gixharit, kërkesa e çuditshme që i bëri Arbanës: Merru pak me...

Nata “prime” e së martës në Big Brother ishte e mbushur plot debate, të qeshura dhe emocione të forta. Një ndër suprizat e veçanta...

‘Shtëpi koti. S’jam tabelë qitje unë’! Olta shpërthen në lot në mëngjes (Video)

Aktorja e njohur, Olta Gixhari, është zgjuar mëngjesin e sotëm shumë e mërzitur. Teksa doli jashtë dhe iu bashkua Valbona Memës dhe Luiz Ejllit,...

Datat kritike për secilin/ Horoskopi i muajit shkurt sipas Meri Shehut: Shenja që do...

Muaji i dashurisë dhe i fundit i dimrit fillon bukur me një hënë të bukur erotike në Luan që na sjell dashuri, pasion, lekë,...

Pse për numerologët dita e nesërme është kaq fatsjellëse dhe çfarë duhet të bëni...

Që nga 22 janari, të gjithë planetët po lëvizin drejtpërdrejt (pra, asnjëri prej tyre nuk është në prapavijër), dhe me hyrjen në muajin shkurt,...