24.09.2022 10:02

Show-stil

7 gjëra që njerëzit e suksesshëm nuk do t’i bënin kurrë

Ka njerëz që e bëjnë më lehtë se të tjerët, por ka disa gjëra që njerëz të tillë të suksesshëm i bëjnë rregullisht, dhe...

NASA paralajmëron/ Një gjë e rrallë do t’i afrohet sonte Tokës

NASA ka paralajmëruar se një asteroid i quajtur Asteroid 2022 ST1 I është drejtuar Tokës dhe pritet që të kalojë afër planetit tonë në...

E diel fantastike/Horoskopi ditor për nesër, e Diel 25 Shtator 2022

Dashi Dite mjaft pozitive do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do e harroni njëherë e mire te shkuarën e...

Shenjat e horoskopit që kanë potencial të bëhen udhëheqës

Katër shenja të zodiakut do të vënë gjithçka në linjë për suksesin e tyre në biznes. Ata që kanë një ide të qartë për...

Nga tradhëtia e mundëshme e Mozzik te kontakti me vajzën, Loredana u kthen përgjigje...

Mozzik publikoi së fundmi një këngë për të bijën në të cilën tregonte vuajtjet e të mos e pasurit afër. Mes të tjerash ai...

Tërmeti në Meksikë, ja momenti kur Dua Lipa braktis klubin e natës

Një tërmet i fuqishëm prej 7.7 i shkallës Rihter ka goditur Meksikën katër ditë më parë. Ndërkohë, dje është shënuar një tjetër pasgoditje e...

Video/ Projekti i saj dhe i David Guetta-s renditet i pari, Bebe Rexha shpërthen...

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka publikuar para disa ditësh bashkëpunimin e saj më të ri me DJ-in e famshëm, David Guetta....

Horoskopi i fundjavës, ja çfarë parashikohet për secilën shenjë

Kjo fundjavë parashikon plotë surpriza fantastike për të gjitha shenjat e Horoskopit. Ju ftojmë të gjithëve të lexoni se çfarë kanë parashikuar astrologët për...

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kurorëzojnë nesër dashurinë e tyre, zbulohen detaje nga dasma

Armina Mevlani ka zbuluar një detaj nga vello e saj, teksa përgatitet për dasmën e madhe të organizuar mbrëmjen e së dielës. Blogerja publikoi...

3 shenjat më të papjekura në Horoskop, në të cilat nuk mund të mbështeteni...

Sipas astrologjisë dhe horoskopit tonë, disa prej nesh janë nga natyra më të pjekur se të tjerët. Ajo që zakonisht na jep këtë cilësi...