06.02.2023 02:38

Show-stil

..

Mundësi pune për Akrepin, udhëtim për Shigjetarin, Meri ka lajme për të gjitha shenjat...

Dashi Sot fillon perballja me nje deshire te madhe per tu ndjere te plotesuar ne dashuri! Demi Nje ceshtje familjare nuk do hapet per mire ne diten...

Mos bashkëpunoni me këto shenja të Horoskopit, do t’ju shkatërrojnë!

Asgjë nuk do të shkojë mirë dhe rrënimi juaj financiar është më se i sigurt. Kjo është arsyeja pse nuk duhet të rrezikoni partneritetin...

Luizi dhe Kiara tregojnë planet për të pasur një fëmijë, ndërhyn menjëherë Olta Gixhari

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito nisën një romancë në BBV. Çifti madje kanë nisur të bëjnë planet se çfarë do bëjnë kur të dalin...

Këto janë shenjat e Horoskopit që nuk i shfaqen emocionet e tyre në një...

Ne e kuptojmë se marrëdhëniet përbëhen nga njerëz të ndryshëm. Me përvoja, vlera dhe zakone të ndryshme. Dhe për të krijuar marrëdhënie të qëndrueshme,...

3 shenjat e Horoskopit që kanë lindur për martesë

Martesa nuk është për të gjithë dhe ne mund të pajtohemi lehtësisht për këtë. Ka nga ata që kanë frikë nga angazhimi dhe nuk...

“Kanë kryer marrëdhënie në BBV”- I përmendin ish të dashurin, si reagon Olta Gixhari:...

Aktorja Olta Gixhari ka qenë në një lidhje disa mujore me ish-banorin e BB, Olsi Mingomataj i njohur si Olsi i Noçes. Historia e dashurisë...

Tre shenjat e Horoskopit që zemërohen shumë lehtë

Ndërsa të gjithë ne zemërohemi në periudha të caktuara të jetës sonë, ka njerëz që kanë ato që ne i quajmë çështje zemërimi. Ata...

VIDEO/Planifikojnë bashkëjetesën pas përfundimit të spektaklit, Luiz Ejlli dhe Kiara Tito tregojnë a do...

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito nisën një romancë në BBV. Çifti madje kanë nisur të bëjnë planet se çfarë do bëjnë kur të dalin...

Besnikë deri në përjetësi! Me këto shenja të Horoskopit do të keni një marrëdhënie...

Nëse po kërkoni një partner tek i cili mund të mbështeteni dhe të besoni, horoskopi mund t’ju ndihmojë për këtë. Shenjat e mëposhtme konsiderohen...

Horoskopi për sot, 6 shkurt

Dashi Idetë emocionuese të ndara me miqtë do ta bëjnë një ditë të bukur. Ju po filloni të kuptoni pse një fqinj është kaq i...