01.02.2023 05:39

Horoskopi

Horoskopi javor 23-29 janar

Horoskopi për sot, 24 janar

..

Po ju a bëni pjesë? Këto janë 3 shenjat që shtypin emocionet e tyre...

Marrëdhëniet përbëhen nga njerëz të ndryshëm. Me përvoja, vlera dhe zakone të ndryshme. Dhe ndërsa për të qenë në gjendje të krijojmë marrëdhënie të...

Horoskopi javor i Paolo Fox, ja çfarë parashikojnë yjet

Të nderuar lexues, ky është horoskopi javor i Paolo Fox, parashikimet dhe renditja e shenjave të zodiakut për javën e re. A nuk jeni...

Datat kritike për secilin/ Horoskopi i muajit shkurt sipas Meri Shehut: Shenja që do...

Muaji i dashurisë dhe i fundit i dimrit fillon bukur me një hënë të bukur erotike në Luan që na sjell dashuri, pasion, lekë,...

Parashikimi i astrologut Jorgo Pulla: Shenjat e Horoskopit që do kenë shkurtin si muajin...

Muaj shkurt do të jetë shumë i mirë për dy nga shenjat e Horoskopit. Astrologu Jorgo Pulla pasi ka bërë parashikimi mujor në “ABC...

Paraja, dashuria dhe puna, astrologu Jorgo Pulla: Si do të jetë ky muaj për...

Për të folur për parashikimin e yjeve, në emisionin ‘ABC-ja e Mëngjesit’ ishte i ftuar astrologu Jorgo Pulla. Ai bëri parashikimin e Horoskopit për...

Horoskopi për muajin shkurt, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi Shkurti ka të bëjë me kënaqësinë. Kjo tregon se pavarësisht nga ndjenjat tuaja për ditën e Shën Valentinit, dashuria rrjedh këtë muaj, yjet tregojnë...

Tre shenjat e Horoskopit që do ta nisin mbarë muajin shkurt

Lajmi i mirë është se për tre muajt e ardhshëm nuk do të kemi asnjë planet në lëvizje retrograde, kështu që javët e fundit...

Horoskopi për sot, 1 shkurt

Dashi Nuk mund të largoheni nga përgjegjësitë që keni marrë në fillim të vitit, por po filloni të pranoni se disa prej tyre po bëhen...

A jeni gati? Paralajmëron Meri Shehu: Shën Valentini do të jetë i zjarrtë për...

Shkurti, muaji i fundit i dimrit do të jetë i mbushur plot dashuri. Planetet do të rreshtohen në mënyrë të tillë për ta mbyllur...

Kini kujdes! Këto 3 shenja të Horoskopit gënjejnë gjatë gjithë kohës

Gënjeshtra është diçka që ne të gjithë e shmangim dhe mbi të gjitha është diçka që nuk e pranojmë fare nga të tjerët. Megjithatë,...