08.02.2023 09:59

Argetim

..

Raporti mes Venusit dhe Uranit, 2 shenjat e Horoskopit që do të kenë fat

Disa shenja do të kenë disa ditë mjaft të këndshme për shkak të një kontakti mes Venusit dhe Uranit. Nëpërmjet këtij gjashtëkëndëshi të gjithë...

Efi ka një mesazh për mbështetësit e saj: Tregoni sa të mirë jeni

Ditën e sotme, përmes një videoje, Efi i është drejtuar për herë të parë publikisht të gjithë fansave të saj, të cilët sipas Efit...

Fati yt/ Horoskopi 9 shkurt 2023

Dashi Sot juve qe jeni ne një lidhje do keni një dëshirë te papërmbajtur për t’i bere gjerat sa me serioze. Do flisni hapur me...

‘E pashë në ëndërr’, Dea qan për largimin e Amosit

Dea Mishel i tregoi mëngjesin e sotëm Teas, se ajo kishte parë në ëndërr Amosin. Ajo u shpreh se po e përjeton shumë largimin...

Petrit Vasili fans i zjarrtë i Kiara Titos në Big Brother, e përgëzon që...

Big Brother është kthyer tashmë një fenomen në shoqërinë shqiptare, madje as politikanët nuk kanë mundur që t’i shpëtojnë. Me sa duket një ndjekës i...

‘Nuk qeshet kur tjetri vuan’, motra e Olta Gixharit reagon ashpër ndaj Arbrit dhe...

Largimi i Amosit mbrëmjen e djeshme e mërziti goxha Oltën, e cila nisi të qante me dënesë. Në këto momente kamera fokusoi dhe opinionistët...

Do të marrin shumë lekë, ja kush janë katër shenjat e horoskopit që do...

Kjo javë mund të jetë shumë produktive për disa shenja, të cilat gjithashtu do të kenë shpërblime që mund të përmbushin shpresat e tyre,...

“Je i paqëndrueshëm mendërisht”, Bledi Mane kapet direkt me Luizin, ja si ia kthen...

Pas hyrjes së mbrëmshme gazetari Bledi Mane është futur menjëherë në lojë. Ai është kapur direkt me Luizin duke e quajtur “të paqëndrueshëm mendërisht”. Sipas...

3 shenjat më të mërzitshme të Horoskopit

Parashikimet e zodiakut mund të mos besohen nga të gjithë, por duket se përgjithësisht pranohet se disa tipare u përkasin më shumë disa shenjave...

Motra e Olta Gixharit reagon ndaj opinionistëve: Më erdhi shumë keq që…

Largimi i Amosit primen e mbrëmshme tërhoqi jo pak vëmendje. Olta, milkja e tij, filloi të qante me dënnesë. E ftuar në emisionin “Shqipëria Live”,...