18.08.2022 09:09
Home Show-stil Argetim

Argetim

Horoskopi Shtatori vjen me gjëra të reja/ Para dhe romancë, këtyre shenjave do t’u...

Deri në shtator, tre shenja të Horoskopit do të arrijnë të bëjnë edhe atë që as nuk mund ta imagjinonin. Thjesht, ata do të...

Dua Lipa sjell fotografi të tjera nga pushimet në jug të Shqipërisë

Këngëtarja shqiptare e njohur ndërkombëtarisht, Dua Lipa, është duke i kaluar pushimet verore në Shqipëri. Këtë gjë ajo e ka bërë të ditur përmes disa...

Kjo është e dashura e re e Allegrit (FOTO)

Massimiliano Allegri ka një “flakë” të re që po i “djeg” zemrën. Ajo quhet Nina Lange Barresi dhe është pikasur nga paparacët në shoqërinë...

VIDEO/ Dy pjesëmarrësit e veçantë në koncertin “Alpha Show”, Noizy jep njoftimin e rëndësishëm:...

Koncerti i madh “Alpha Show”, pati një numër rekord shitjesh të biletave me 15 mijë pjesëmarrës në sheshin Nënë Tereza. Por vëmendjen e organizatorit...

“Kam 99 probleme por…”/ Bora Zemani “arratiset” jashtë vendit, mikesha e saj habit me...

Moderatorja Bora Zemani di si të marrë vëmendje me postimet e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka publikuar një video teksa ndodhet në...

25 vjetori i karrierës, Soni Malaj organizon recitalin e saj tek sheshi “Italia”

Artistja Soni Malaj do të realizojë recitalin e saj ne 25 vjetorin e karrierës 23 Gusht tek sheshi Italia, përballe stadiumit Air Albania Ky recital...

Del videoja e kryeministres së Finlandës në festën ‘e shthurur’ private! Shpërthejnë kritikat ndaj...

E quajtur “cool” nga shumë persona për thjeshtësinë e saj, kryeministres së Finlandës, Sanna Marin, i ka ardhur radha të përballet me reagimet në...

Horoskopi 18 Gusht

Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Duhet të filloni të jeni më shumë aktiv dhe i pranishëm, ndoshta mund të merrni surpriza të...

Noizy flet për herë të parë për Denis Dollapin: Është për të ardhur keq…

Noizy është padiskutim një nga reperët më të dashur për publikun dhe këtë e dëshmoi mbrëmjen e 14 gushtit ku mbledhi dhe mijëra fansa...

FOTOT/ Borxhi ndaj Depp, aktores seksi i ofrohet rol në një film porno për...

Gjyqi i profilit të lartë mes Johnny Depp dhe Amber Heard përfundoi gjatë verës, por emrat e tyre vazhdojnë të dominojnë titujt...