10.08.2022 09:53
Home Show-stil

Show-stil

Pas ndarjes nga modelja ruse, Don Xhoni nis një lidhje të re (Foto)

Romanca me modelen ruse përfundoi e mesa duket Don Xhoni ka nisur tashmë një të re. Shkak i këtyre aludimeve është bërë një status...

2 shenjat e horoskopit që janë të lindura plot me fat

“Është me fat, jo me inat” këto janë 2 shenjat e horoskopit që kanë lindur me këmishë. Thuhet se fati qëndron gjithmonë në anën e...

“Bukuroshja e fjetur”, Georgina Rodrigez ndan foton e rrallë të vajzës së saj

Prej më shumë se tre muajsh futbollisti Kristiano Ronaldo dhe partnerja e tij Xheorzhina Rodrigez mirëpritën në jetë vajzën e tyre Esmeralda. Më 18 prill...

Shakira “përdor” djemtë për të “ngacmuar” Piquen? Këngëtarja publikon foton: Dashuria më e sinqertë!

Ndarja nga Gerard Pique, problemet me shtetin spanjoll, për të gjitha këto Shakira ka vetëm një shteg shpëtimi. Së fundmi, këngëtarja kolumbiane ka lënë pas...

FOTO/ Bora Zemani dhe Beatrix Ramosaj bëjnë “xing”, vajzat duket se nuk kanë të...

Donald Veshaj nuk është e vetmja pikë e përbashkët e Bora Zemanit dhe Beatrix Ramosajt! Moderatorja dhe këngëtarja, të cilat ishin në qendër të vëmendjes...

Habit moderatorja shqiptare: Do doja të kaloja një javë me gjithë ish-të dashurit e...

Liberta Spahiu është një nga moderatoret më të dashura në Kosovë, e si pasojë është vënë herë pas here në qendër të vëmendjes të...

Në fshehtësi të plotë, martohet Rita Ora! Ndryshon dhe mbiemrin

Këngëtarja e famshme Rita Ora dhe regjizori Taika Waititi janë martuar. Ata kanë zhvilluar një ceremoni martesore të fshehtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet...

Përditësimet e WhatsApp do të na bëjnë të ‘padukshëm’

WhatsApp do të sjellë ndryshime për grupet e bisedave në aplikacion përgjatë këtij muaji për 2 miliardë përdoruesit e tij. Shumë shpejt, anëtarët e...

5 shenjat e horoskopit që do t’i tërheqin paratë si me magnet

Gushti mund të jetë muaji i bollëkut, kështu që përqafoni energjinë e prosperitetit. Edhe pse disa planetë, si Mërkuri, mund të testojnë durimin dhe...

‘Do doja t’i kisha ish-at shokë. I kam ftuar edhe në emision’, habit moderatorja...

Liberta Spahiun e kemi parë gjithmonë t'i bëjë pyetjeve të ftuarve, por së fundmi në "Prive Reality", ishte vetë ajo që u pyet gjatë...