21.03.2023 03:40
Home Lajme Faqe 2202

Lajme

..

Këto janë 3 shenjat më të qeta të Horoskopit

Disa shenja të Horoskopit janë mjaft eksituese dhe “intensive” dhe gjithmonë e bëjnë të ndjeshme praninë e tyre. Janë personat që në rastin e parë...

Granit Xhaka: Krenar që luaj me Zvicrën, por origjina dhe gjaku im është nga...

Zvicra e futbollit është duke bërë mirë në vitet e fundit, teksa për ecurinë e tyre në Kupën e Botës është dedikuar edhe një...

NATO: Rusia i ka kërkuar Kinës armë vdekjeprurëse

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s ka zbuluar se aleanca beson se Moska i ka kërkuar Pekinit armë vdekjeprurëse për t’i përdorur në luftën kundër...

“Çmenden” fansat! Luizi me celular gjatë Prime dhe tani do përjashtohet?

Luiz Ejlli është një nder personazhet me të komentuara në Big Brother Vip Albania,ku me semundjen e tij bëri buje të madhe ku gjithë...

14 Maji/ Alibeaj mbledh krerët e degëve, diskutohen kandidatët për 61 bashki

Një ditë pas mbledhjes me Kryesinë dhe Grupin Parlamentar, kryetari i Komanduar i PD-së, Enkelejd Alibeaj po zhvillon takime me krerët e degëve. Në...

Bum fluturimesh pas pandemisë/ Shqipëria rritje me 75% krahasuar me 2019

Shqipëria e para në Evropën Juglindore për rimëkëmbjen e fluturimeve. Në këtë përfundim ka dalë “Mabrian”, ofruesi kryesor i inteligjencës për udhëtimet, duke u...

Java e teknologjisë, Veliaj: Tirana, Tel-Aviv i Ballkanit, sot lidhim një bashkëpunim që do...

Nisi sot Java e Teknologjisë Tirana-Tel Aviv, në qendër të së cilës është teknologjia dhe inovacioni, ku morën pjesë 88 kompani lider si dhe...

Licensohen 300 punonjësit e parë socialë, Manastirliu: Fuqizojmë e rolin e punonjësit social në...

“50 punonjësit socialë dhe psikologët e parë tashmë janë atashur pranë qendrave shëndetësore dhe brenda këtij viti, ne do të kemi edhe 50 punonjës...

Hëna e re në Dash sjell shpërthime dhe ndryshime të mëdha, 3 shenjat që...

Hëna e Re që formohet sot, më 21 Mars, në shenjën e Dashit do që ne të jemi gati për vendime dhe fillime të...

Parashikimi i shkencëtarit: Pas 7 vitesh fillon epoka që do të na çojë drejt...

A do të mundet njeriu në një të ardhme jo aq të largët të mundë vdekjen, pleqërinë, madje edhe sëmundjen, duke shkuar drejt pavdekësisë? Hipoteza...