04.02.2023 11:26

Aktualitet

..

‘Trazon’ ujërat në BBV Dea Mishel, nominon ‘grupin’ e Luizit

Ashtu siç pritej, Dea Mishel tregoi se njerëzit që nuk i kushtojnë rëndësi, duhet të jenë ata që duhet të largohen nga shtëpia. E...

Realiteti shqiptar, gruaja e ngarkuar me dru, burri e bën sehir duke pirë cigare

Gazetarja Alma Çupi ka publikuar një video e cila po bën xhiron e rrjetit. Në të shfaqet një grua e cila, mbi kurriz ka...

S’ka fitues në derbin e Madridit, Atletico ‘ngec’ në shtëpi

Atletico Madrid barazoi 1-1 me Getafen për javën e 20-të në La Liga. Derbi i vogël i Madridit nuk nxori të fituar, me djemtë...

Dyshohet se u përdor për spiunazh, një avion luftarak i SHBA-së rrëzon balonën kineze

Rrëzohet balona kineze e spiunazhit. Mësohet se ka qenë një avioni luftarak i SHBA që rrëzoi balonën kineze në brigjet e Karolinës së Jugut. Ndërsa...

Nis Big Brother, sonte nuk do të largohet vetëm një konkurrent nga shtëpia

Ka nisur spektakli i Big Brother Vip teksa që në fillim është bërë me dije një risi sonte. Nga shtëpia do të largohen sonte...

Pas zënkës Luizi puth Kiarën, moderatorja: Ik se u mërzita

Kiara dhe Luiz patën një zënkë në mëngjes, ku në qendër të saj duket se ishte loja e djeshme dhe veprimi i Armaldos, i...

Tre godina të reja studentore, Veliaj: Viti 2023, viti i studentëve për Tiranën, si...

Viti 2023 do të jetë viti i studentëve për Tiranën. Kryebashkiaku Erion Veliaj, i cili inspektoi punimet për ndërtimin e tre godinave të reja...

Albin Kurti diskuton planin franko – gjerman me përfaqësuesit e shqiptarëve në Serbi

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka diskutuar me përfaqësuesit e shqiptarëve dhe boshnjakëve në Kuvendin e Serbisë, propozimin e Bashkimit Evropian për normalizimin e...

Horoskopi i ditës së nesërme, e diel 5 shkurt 2023

DASHI Në dashuri e gjeni veten në një ngërç, por tashmë pasdite hëna fillon të japë një dorë, duke ju dhënë shumë energji të reja. DEMI Sipas...

Dybala njeriu asist, Roma fiton dhe kap vendin e 3-të

Roma fitoi 2-0 me Empolin për javën e 21-të në Serie A. Në "Olimpico" kryeqytetasit likuiduan Empolin pas vetëm gjashtë minutash, duke shënuar dy...