21.05.2022 01:46
Home Lajme

Lajme

Rrëfehet Rudina Hajdari: Jetesa e bashkëshortit në Amerikë dhe shkarkimi i nënës nga posti...

Ish-deputetja e PD-së, Rudina Hajdari duket se ka ndarë disa copëza nga jeta e saj personale. Në një intervistë për emisionin “Glamour Zone”, Hajdari...

Video/ ‘Berisha tha…’, Rama i kthen përgjigjen epike gazetares: Ndjesë pastë

Pas konferencës në Vlorë, gazetarët i drejtuan një “gjysmë” pyetje Ramës për Sali Berishën, por ai tha se nuk e njeh. Gazetarja: Berisha nga Vlora...

Konferenca Drejt së ardhmes: Qyteti im, shtëpia ime/ Rama: E bukura në mjedisin e...

Kryeministri Edi Rama mori pjesë në konferencën ndërkombëtare “Drejt së ardhmes: Qyteti im, shtëpia ime”, një platformë dialogu dhe shkëmbimi idesh me fokus përfshirjen...

Finalja e Conference League, trageti Durrës-Bari do të niset 5 orë me vonesë, ja...

Burime zyrtare nga porti detar i Durrësit bëjnë me dije se tragetet e linjës Durrës-Bari, ditën e finales Roma-Feinord nuk do të nisen si...

Investimi në Vlorë, Rama: Njerëzit me prona në Lungomare janë bërë më të pasur...

Rama gjatë fjalës së tij e vuri theksin te investimi i Lungomares në Vlorë, që përvec benefiteve pamore, ka sjellë edhe ekonomike. Ai tha...

Qeveria komuniste urdhër presidentit të Interit të shesë klubin

Lajme të bujshme raportohen për skuadrën italiane të Interit. Pak kohë pasi po përflitet për shitjen e ‘kushërinjve’ të Milanit e njëjta gjë vlen...

‘Fqinjët i mbajmë dhe na mbajnë mirë’, Rama kujton profesoreshën e Harvardit: E bukura...

Kryeministri Edi Rama gjatë fjalës së tij në Vlorë, përshëndeti fiqnjët italianë, duke thënë se na mbajmë dhe i mbajmë mirë. Duke folur në Konferencën...

Shigjetari pret një surprizë, Dashi t’i kushtojë vëmendje partnerit, këto shenja do kenë fundjavë...

Dashi Këshillohet që të kaloni më shumë kohë me partnerin sepse për shkak të detyrimeve në punë, ai ndihet i lënë pas dore dhe ngjall...

Peleshi merr pjesë në asamblenë e PS në Pogradec: Përgatitemi për zgjedhjet vendore, vetëreformimi...

Socialistët kanë startuar procesin e zgjedhjeve në organizata edhe në qarkun e Korçës. Ministri i Mbrojtjes Niko Peleshi mori pjesë në Asamblenë e PS-së...

Manastirliu: Pediatria e re në Elbasan, gati të hapë dyert pas pak ditësh

Pediatria e re në spitalin rajonal të Elbasanit do të hapë dyert pas pak ditësh. Lajmi u bë i ditur nga ministrja e Shëndetësisë dhe...