05.02.2023 09:47

Kuriozitete

..

Fitoi sfidën e rezistencës, ja ku do t’i dërgojë paratë Nita?

Ato që i shkuan deri në fund sfidës së rezistencës janë Nita dhe Dea. Vajzat ka ndenjur të lidhura pas një butoni për më...

Kiara dhe Luizi debatojnë për herë të parë pas dasmës, arsyeja është absurde

"Vëllai i Madh” ditën e sotme i ka vendosur banorët përballë sfidës së rezistencës. Kjo lojë konsistonte në mbajtjen shtypur të një butoni derisa fitues...

“Je fallco” – Kiara dhe Luizi përfshihen në një debat të ashpër me Amosin

Banorët e Big Brother VIP Albania sot (e premte) janë vënë përball një sfide të reja nga “Vëllai i Madh”. “Sfida e rezistencës” mblodhi të...

“Shitet apartamenti 2+1, komshi me Luiz Ejllin!” Ja çmimi i ‘kripur’ që i është...

Këngëtari Luiz Ejlli po kthehet në një fenomen për publikun për lojën që po bën brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”. Ai ka fituar shumë...

Moti, energjia nga Shqipëria dhe prodhimi, 3 faktorët që e shpëtuan Kosovën nga kriza...

Periudhën e sivjetshme dimërore (muajt e fundit të vjeshtës së 2022-tës dhe janarin dhe ditët e para të shkurtit të sivjetshëm) Kosova e tejkaloi...

Shtëpia më e vetmuar në botë: e kujt dhe si shkohet aty?

Edhe pse zbrazëtia sundon këtë shtëpi të braktisur prej 100 vitesh, ende nuk është zgjidhur misteri i origjinës së saj në shkëmb. Në një lartësi...

Çfarë do të ndodhë me Tokën kur “të vdesë” Dielli? Ja çfarë zbulon studimi

Një studim i publikuar së fundmi ka dalë në përfundimin se Toka do të kthehet në një copë hekuri e drejt shkatërrimit kur dielli...

Puthja dhe dasma e Luizit me Kiarën: Berisha ka dy fjalë për çiftin!

Ish kryeministri Sali Berisha ka uruar këngëtarin Luiz Ejlli për zyrtarizimin e lidhjes së tij me moderatoren Kiara Tito në Big Brother Vip. Mrëmjen...

Dy shenjat më me fat të Horoskopit për ditën e sotme

Shenja e parë më me fat, sipas horoskopit të Paolo Fox për sot, është ajo e Luanit: Një ditë e favorshme si nga pikëpamja...

A keni rënë pre edhe ju? Njihuni me tre aplikacione mashtruan 20 miliona njerëz

Në një raport të publikuar nga Dr.WEB, prodhuesi i softuerit për heqjen e viruseve, ka tre aplikacione të tilla në Google Play Store që...