31.01.2023 02:43
Home Autorët Posts by RedaksiaLexo

RedaksiaLexo

39172 POSTIME 0 KOMENTE
..

Shenjat e Horoskopit që do të bëjnë shumë para në shkurt

Disa shenja do të kenë një muaj shumë të këndshëm dhe të qetë. Shkurti për ta do të jetë plot fitime, do të mbyllë...

Vazhdon telenovela Pique, për faj të Shakirës e dashura e tij përfundon në spital

Shqetësim i madh në shtëpinë e Gerard Piques. E dashura e re e ish-futbollistit të Barcelonës, Clara Chia Marti, zbulon mediui “El Periodico”, ka...

Çfarë u diskutua? Ambasadori i SHBA jep detaje për Asocacionin

Ambasadori amerikan në Kosovë, Jeffrey Hovenier pas diskutimeve në Ambasadë për çështjen e Asociacionit ka kërkuar zbatimin e marrëveshjeve të dakordësuara në kaudër të...

Lodhet Luizi në Big Brother, po mendon largimin: Nuk besoj se do fitoj, do...

Edhe pse konsiderohet si personi më i fortë dhe konkurrenti më i avantazhuar për ta fituar BBV. Luzin duket se po e lënë nervat. Ai...

“Gërdeci” dhe “21 janari”, Milaim Zeka thirrje për drejtësinë: Të arrestohet Sali Berisha

Analisti Milaim Zeka thotë se në Shqipëri nuk ka drejtësi, madje nuk ka ekzistuar. Në një intervistë për Euronews Albania, Zeka u shpreh se nëse...

“Nuk mundem të luftoj kaq gjatë”, Luizi kërkon të dalë nga Big Brother Vip:...

E cilësojnë si “luan” fansat jashtë, por Luizi duket se është lodhur nga situatat dhe provokimet që po merr çdo ditë nga të gjithë...

Princi Harry flet për dashurinë që ka për vëllain e tij William

Duka i Sussex-it, Harry, është rikthyer pas në fëmijërisë dhe grindjeve intensive që pati me vëllain e tij. Megjithatë, kjo nuk e pengon Dukën...

“Berisha po kërkon të pamundurën, të regjistrohet pa patur parti”, Çupi: Meta po i...

Për Frrok Çupin dërgimi në KQZ i emrave për anëtarë të KZAZ nga grupimi i Sali Berisha, është si të kërkosh të pamundurën të...

Zëdhënësi i Kremlinit: Vendet baltike dhe Polonia po e përshkallëzojnë konfliktin me prirjet e...

Shtetet baltike dhe Polonia janë gati të bëjnë gjithçka për të provokuar një konfrontim të mëtejshëm me Rusinë, duke menduar pak për pasojat. Kështu...

Milaim Zeka: Kurti, një anti-kosovar dhe anti-amerikan

Gazetari Milaim Zeka duke iu referuar situatës aktuale dhe presionit ndërkombëtar për të pranuar Asociacionin, tha se kryeministri Kurti është anti-kosovari dhe anti-amerikani më...