21.05.2022 03:23
Home Autorët Posts by RedaksiaLexo

RedaksiaLexo

36270 POSTIME 0 KOMENTE

‘Nuk e imagjinoj dot Gonin që mund të imitojë Berishën duke…’, ja deklarata e...

I ftuari i radhës në emisionin e vëllezërve Veshaj ishte aktori i mirënjohur Agron Llakaj në “Më lër të flas” në Top Channel. Pas...

Ceremonia hapëse e finales së UECL, flet zyrtarja e UEFA-s: Emocionuese, çdo gjë po...

Finalja e UEFA Conference League që do të zhvillohet në Tiranë më 25 maj pritet të dhurojë spektakël! Të gjitha përgatitjet po shkojnë tashmë...

“Më kanë mohuar dy gara”/ Ibsen Elezi: Dumës dhe Salianjit ia kanë dhuruar karrierën...

Demokrati Ibsen Elezi mendon se asnjë rregull nuk e përjashton Sali Berishën nga gara për kryetar të PD. I ftuar në emisionin ‘Java në Dritare’,...

Horoskopi Javor 23-29 Maj 2022

Horoskopi javor i Dashit 23-29 maj: Energjia e javës së katërt të majit favorizon punën e qetë dhe të matur. Nëse jeni duke ëndërruar për...

Arabët heqin dorë nga Milani, tani iu hapet rruga amerikanëve

Këto janë ditë shumë të nxehta për Milanin, në disa fronte. Nëse në fushë skuadra e Piolit është shumë pranë fitimit të titullit të...

Pse Perëndimi duhet t’i japë fund sa më shpejt luftës në Ukrainë

Lufta në Ukrainë po hyn në një fazë më të rrezikshme. Edhe pse Rusia duket se i ka zvogëluar synimet e saj, që kur...

Shqipëria së shpejti me një nga sistemet më të mira raketore antitank “Javelin“/ Peleshi:...

Forcat e Armatosura të Shqipërisë do të kenë pjesë të tyre një nga sistemet më të mira raketore antitank “Javelin”. Lajmi u konfirmua nga...

Veliaj në Konferencën ‘Drejt së Ardhmes’: Tirana, një Amerikë e vogël e Shqipërisë! Çdo...

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ishte i pranishëm sot në Vlorë, në Konferencën Ndërkombëtare “Drejt së Ardhmes: Qyteti im, Shtëpia ime”, një...

SHBA-në (86%) dhe Gjermaninë (59%) duan shqiptarët t’u japë prioritet Shqipëria

Nga Eduard Zaloshnja/ Çdo vit publikohen sondazhe rreth opinionit të shqiptarëve për vendet kryesore me të cilat ka mardhënie Shqipëria. Gjithmonë SHBA dhe Gjermania kanë...

Rrëfehet Rudina Hajdari: Jetesa e bashkëshortit në Amerikë dhe shkarkimi i nënës nga posti...

Ish-deputetja e PD-së, Rudina Hajdari duket se ka ndarë disa copëza nga jeta e saj personale. Në një intervistë për emisionin “Glamour Zone”, Hajdari...