31.03.2023 11:24
Home Autorët Posts by lexo.al media

lexo.al media

71995 POSTIME 0 KOMENTE

Detajet/ Moti për sot

Reali, ofertë për Messin

..

Ministrja e Financave: Në 2022 rritja ekonomike ka qenë 4.84%! Ndërtimi në vendin e...

Rritja e ekonomike për vitin 2022 ka qenë 4.48%. Kështu bëri me dije ministrja e Financave dhe e Ekonomisë në një konferencë për mediat....

Këto shenja të Horoskopit nuk mund ta pranojnë ndarjen

Ndarjet janë të vështira dhe secili person i trajton ato ndryshe. Qoftë një lidhje e gjatë apo e shkurtër, ka nga ata që do...

Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, Balla: Prokuroria të kishte nisur menjëherë hetimet! Kanë dalë...

Kryetari i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla ka komentuar lidhjet ruse të Monika Kryemadhit duke thënë se Prokuroria duhet të kishte nisur hetimet....

Nënshkruhet Marrëveshja për Sigurimet Shoqërore mes Shqipërisë dhe Bullgarisë, Rama: Garanton të kushtet për...

Është nënshkruar marrëveshja për Sigurimet Shoqërore mes Shqipërisë dhe Bullgarisë. "Nënshkruhet Marrëveshja për Sigurimet Shoqërore mes Shqipërisë dhe Bullgarisë. *Shqipëria shënon një tjetër sukses...

Ligji për hapjen e dosjeve, Balla i hapur për bashkëpunim me Alibeajn: Propozimi i...

Kryetari i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla është i hapur për bashkëpunim me Enkelejd Alibejn për ligjin e hapjes së dosjeve. “Kush ka qenë...

Të godasësh qiellin me dy gishta

Nga Klevis Bakillari Shpeshherë shoqëria shqiptare është konsideruar e pastrukturuar. Jepen argumenta si: kushtëzimi në përshtashmëri për mbijetesë ndaj invazioneve ndër shekuj, përplasjet...

Tropojë, mbante kallashnikov pa leje në banesë, në pranga një 73-vjeçar

Një 73-vjeçar në Tropojë është vënë në pranga pasi iu gjet një kallashnikov pa leje në banesë. Bëhet fjalë për Demush Hajdarajn, 73-vjeç i cili...

Paditi KQZ-në dhe kërkoi shfuqizimin e regjistrimit të koalicionit ‘Bashkë Fitojmë’ në zgjedhjet e...

Kolegji Zgjedhor Gjyqësor ka rrëzuar ankimimin e bërë nga Partia Demokratike e drejtuar nga kryetari i Komanduar Enkelejd Alibeaj. PD përmes Indrit Sefës kërkoi...

Shpenzoi 52 milionë euro, Liverpool humbet mesfushorin me parametra zero

Liverpool dhe Naby Keita do të ndajnë rrugët në fundin e sezonit, me klubin qe ka konfirmuar “divorcin”. Drejtuesit e ” The Reds” nuk i...

“Produksioni e fshehu”, rrëfehet kanadezi Kevin Jacobs, tregon dhuratën që i ka dërguar Luizit

Kevin Jacobs është mjaft aktiv në rrjetet sociale që pas numrit të madh të ndjekësve që fitoi pasi Luiz Ejlli e përmendi në “Big...