29.03.2023 10:26
Home Autorët Posts by lexo.al media

lexo.al media

71872 POSTIME 0 KOMENTE
..

Beniada: Kiara duket e ftohtë, por sa të dalë Luizi do jetë flakë fare

E ftuar në emisionin e mëngjesit “Wake Up”, Beniada Nishani ka folur për lidhjen që është krijuar në shtëpinë e Big Brother, atë të...

Jo inteligjencës artificiale, gjigantët e teknologjisë kundër zhvillimit të avancuar

Krerët e kompanive lider të teknologjisë kanë kërkuar që sistemet e inteligjencës artificiale të pezullohen, nga frika se mund të përbëjnë një kërcënim për...

Kiara i dërgon dron Luizit dhe i jep mesazhin e koduar

Kiara ka surprizuar Luizin duke i dërguar një dron ditën e sotme. Me të parë dronin, Luizi u habit dhe u gëzua pa masë....

Guardiola drejt largimit? Manchester City me ide të qarta për zëvendësuesin

Trajneri i Manchester City-t, Pep Guardiola, shpesh herë e ka deklaruar se pasi të përfundojë kontratën me klubin anglez dëshiron të marrë drejtimin e...

“Kam frikë nga ai person”, Kristi i trembur nga sjellja e Oltës, rrëfehet para...

Kristi duket tejet i shqetësuar nga sjellja e Oltës në shtëpi. Në një bisedë me Luizin dhe Dean ai ka treguar se ka frikë...

14 maji, përcaktohen kriteret e përzgjedhjes së operatorit teknik të PEVN

Komisioni Rregullator në mbledhjen e sotme publike përcaktoi kushtet dhe kriteret që duhet të plotësojë personeli i kualifikuar për përdorimin e pajisjes elektronike të...

Fati yt/ Horoskopi 30 mars 2023

Dashi Jeni të vendosur dhe të motivuar për të realizuar projektin tuaj. Kjo e enjte ka një fillim të mbarë, por përpiquni të mos prisni...

FOTO LAJM: Monika Kryemadhi zapton selinë e PD-së për fushatë

Nuk mjafton Sali Berisha, por selinë e PD-së tashmë e ka zaptuar edhe Partia e Lirisë. Këta të fundit kanë nisur fushatën, duke përdorur...

PD nuk ka dështuar të vendosë kandidatë, ka dështuar të ketë një qëndrim

Nga Mero Baze/ Ka një përpjekje për të demonizuar atë që e quajnë “paaftësi” të Partisë Demokratike zyrtare për të mos kandiduar në 61 bashki....

Luis Enrique “i mbyll derën” Brazilit: Nuk besoj se jam profili i duhur për...

Luis Enrique, ish-trajneri i Spanjës, ka folur së fundmi për të ardhmen dhe për ofertën që ka nga kombëtarja e Brazilit. Në një intervistë të...