Deputeti i Partisë Demokratike, Saimir Korreshi është bërë baba për herë të dytë. Deputeti ka ndarë një foto të djalit të sapolindur, teksa zbulon se emrin ia kanë vendur Jon.

“Sot i madhi zot na bekoi me nje djal. Me jete te gjate Princ Jon!”s hkruan Korreshi ne postimin e tij në rrjetet sociale. Deputeti është dhe babai i një vajze.