Një tjetër zarf i zi ka mbërritur ditën e sotme në shtëpinë e “Big Brother VIP”, teksa banorja Eva Alikaj është skualifikuar.

Degradon në fyerje dhe kërcënime debati i nisur mes Luiz Ejllit dhe aktores Eva Alikaj, brenda në shtëpinë e BBV.

Shkak është bërë një koment i Luizit mbi profesionin e Evës. Kjo e fundit ka shpërthyer ndaj Luizit, duke arritur deri në kërcënime.
“Ta çaj kafkën, të marr …”, dëgjohet tek i drejtohet Eva-Luizit.