Padyshim që këngëtai Luiz Ejlli dhe aktorja Olta Gixhari janë protagonistët e këtij edicioni të BBV.

Kemi dëgjuar shpesh Luizin të përmendë ish-kryemnistrin Sali Berisha, duke e cilësuar si një “legjendë”. Por mesa duket edhe Olta nga qenka një fanse e Luizit.

Publikohet fotoja, Olta Gixhari në krah të Sali Berishës