Luizi dhe Kiara, çifti i famshem i Big Brother Vip fituan ne Prime’n e te martes nje udhetim çift ne Maldive.

Në rrjet eshte publikuar nje video nga dhomat ne Maldive, ku ne nje te ngjashme do akomodohet edhe çifti pas mbarimit te spektaklit.

Me poshte video: https://vm.tiktok.com/ZMY6ybdrQ/