Efi Dhedhes ka reaguar për herë të parë pas eliminimit në Big Brother Vip Albania.

Përmes një postimi në Instragram Efi shkruan se ka hyrë me kokën lart brenda shtëpisë së BBV dhe njësoj përfundoi loja për të.

“Me koken larte dhe buzeqeshje ne fytyre. Keshtu nisi ky udhetim per mua dhe keshtu perfundoi. Faleminderit te gjitheve per mesazhet tuaja te perzemerta dhe per mbeshtetjen qe keni treguar . Kjo per mua ishte nje eksperience qe nuk do e harroj kurre.

Hyra ne Big Brother per te treguar nje ane tjeter timen, qe ju te me shifnit mua 24/24ore pa asnje lloj filtri, per te njohur ate Efin qe perballe cdo gjeje, vendos te qendroj e drejte, zgjedh mos te heshti perball padrejtesive dhe qe nuk ben kompromisa per karakterin dhe dinjitetin e saj. Para lojes, vjen humanizmi. Para hipokrizise, vjen e verteta. Para hienave, vijne luanët”, shkruan ajo.