Një incident tragjik i ka marrë jetën një personi në Lezhë. Teksa ka qenë duke fryrë gomën e kamionit që i kishte plasur, një person ka ndërruar jetë në aksin rrugor Lezhë-Milot.

Policia ka mbarritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet lidhur me rastin. Identiteti i viktimës ende nuk është bërë i ditur.