Dashi

E kaluara dhe e tashmja takohen sot ne shenjen tuaj me henen e plote ne Binjak !

Demi

Nje ceshtje ekonomike mbyllet dhe hapet nje etape e re !Por mbyllja eshte e sikletshme dhe do dipllomaci !

Binjaket

Nje nyje ne jeten tuaj duhet sqaruar sot e keto dite !Dikush qe ju bezdis duhet te hesht ose te largohet !Dhimbje trupi dhe koke sot !

Gaforrja

Nje prapaskeni mund te dal ne menyren me te keqe !Kujdes me punen dhe shendetin !

Luani

Per ju hena e plote ne Binjak ju rikthen ne nje ceshtje qe duhet zgjidhur pasi nuk po ecni dot para ne dashuri e qellime !

Virgheresha

Sot hena e plote ne Binjak eshte nje premtim per te ardhmen por qe mbart nje dhimbje dhe nje lufte !

Peshorja

Per ju nje hap mbrapa dhe nje hap para sidomos ne udhetime e kontaktet me jashte !Nuk mund te dilni te pavarur ne nje vend !

Akrepi

E kaluara duhet te iki ne detyrimet qe i keni ekonomike !E ardhmja hapet e re dhe premtuese !

Shigjetari

Nje konflikt ne cift ngelet si pengese per te ecur perpara !Nje nyje qe duhet zgjidhur ne nje marredhenie personale sot !

Bricjapi

Puna do kete nje tendence te jape lajme te mira por e kaluara ju tregon se keni detyrime dhe lodhje !Kujdes shendetin dhe sherret ne pune !

Ujori

Dashuria ka nje intensitet dhe nerv ne menyren se si duhet te veproni !Dikush nga e kaluara luan rol te madh ne te ardhmen ne dashuri e projekte !

Peshqit

Per ju familja dhe nje ceshtje konfliktuale aty beenda do bejne diferencen Kujdes marredheniet me vellezrit apo te afermit !