Moderatorja Bora Zemani është rikthyer në “Përputhen” këtë të hënë. Ajo ka publikuar disa foto në rrjete sociale nga studioja e programit.

“U përputha prapë me “Përputhen”. Ky do të jetë një dhjetor festiv, me kërcime në “Dancing With the Stars” dhe dashuri në Përputhen”, ka shkruar Bora krahas fotove.

Moderatoren e shohim dhe çdo të premte në drejtimin e “Dancing With the Stars”.