Mërkuri, këtë muaj ka nisur rrugëtimin në një kënd tjetër dhe disa shenja do të ndihen vërtet me fat.

Dita më me fat gjatë majit, sipas shenjës suaj

Dashi – 26 nëntor

Këtë ditë mund të ndodhin gjëra që nuk i prisnit fare, prandaj shënojeni dhe jetojeni maksimalisht.

Demi- 28 nëntor

Dita ideale për të marrë vendime dhe për të vepruar në lidhje me ëndrrat tuaja. Përdorni kreativitetin tuaj si guidë dhe mos harroni të manifestoni.

Binjakët- 29 nëntor

Kjo ditë do t’ju kujtojë sesa e rëndësishme është të veproni pas qëllimeve tuaja dhe t’i thoni PO mundësive që ju jepen. Merrni risqe.

Gaforrja- 29 nëntor

Atë ditë mund të marrësh ndihmë nga dikush për të arritur shumë larg! Krijo objektiva të reja, përgatitu dhe planifiko.

Luani- 30 nëntor

Do të bëni premtime dhe do të mendoni në afatgjatë për lidhjen me njeriun që keni pranë zemrës.

Virgjëresha- 29 nëntor

Do të ndiheni e rilindur, sidomos në aspektin e dashurisë, pjellorisë dhe kreativitetit.

Peshorja- 29 nëntor

Nëse po mendoni të bëni serioze marrëdhënien tuaj, mos kini frikë të merrni hapin të parët. Eshtë koha e duhur për të bërë ca premtime.

Akrepi-26 nëntor

Dita më e mirë për t’u përballur me gjëra që ju kanë penguar rrugën tuaj gjatë gjithë kësaj kohe.

Shigjetari- 27 nëntor

Eksploroni sensualitetin tuaj dhe lidhuni më shumë me gjëra që ju japin kënaqësi.

Bricjapi- 27 nëntor

Dëgjoje zemrën më shumë se çdo tjetër atë ditë. Kapni shanset dhe shijojeni ditën maksimalisht.

Ujori- 27 nëntor

Sigurohuni të reflektoni në lidhje me mësimet që keni marrë për të arritur ku jeni sot.

Peshqit- 26 nëntor

Mos kini frikë të lëvizni gjatë kësaj dite, pasi mund të përballeni me një mundësi të artë.