Është ndërprerë ndeshja në derbin turk mes Goztepe dhe Altay pasi portieri i këtij të fundit u godit nga një tifoz me flamurin e këndit.

Ozan Evrim Ozenc u godit pasi një tifoz hyri në fushë me flamur dhe shkoi pas lojtarit para se ta godiste.

Ai e goditi dy herë fuqishëm, duke e rrëzuar në tokë portierin.