Anastasia Karanikolaou shfaqi format me bikini ndërsa ishte me pushime në Cabo San Luca, Meksikë.

Të mërkurën, influencuesja e mediave sociale, e cila është shoqja më e mirë e Kylie Jenner, hyri në Instagram dhe ndau një seri fotografish ndërsa ishte në një jaht mbi ujërat e oqeanit.

Dhe për kënaqësinë e 10.9 milionë fansave dhe ndjekësve të saj, përveç postimeve ajo ndau edhe disa video në Instagram Stories.