France Football po vazhdon me zbulimin e renditjes së Topit të Artë.

Janë zbuluar tashmë edhe dy lojtarët që janë renditur në pozitën e 14-të për këtë trofe.

Fabinho i Liverpoolit dhe Rafael Leao do ta ndajnë pozitën e 14-të për Topin e Artë këtë vit.

Në orën 20:30 do të jetë ceremonia zyrtare e ndarjes së çmimit të madh.