Kryeministri Edi Rama prej ditës së djeshme ndodhet në qytetin e Vlorës, ku edhe ka kryer një inspektim pas përmbylljes së punimeve në sheshin e Shtëpisë së Pavarësisë.

Ditën e sotme kryeministri duket se ka shijuar pamjen e bukur që ofron Vlora teksa ka zgjedhur të bëjë publike një foto i shoqëruar nga bashkëshortja e tij, Linda Rama dhe djali i vogel Zaho. (Lexo.al)

View this post on Instagram

 

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)