Moderatorja Bora Zemani ka konfirmuar pajtimin me Donald Veshaj, duke i vulosur një herë e mirë zërat që qarkullonin për bashkimin e tyre. Ka qenë vetë bukuroshja e ekranit ajo që ka postuar një foto ku shfaqet bashkë me Veshajn. Ajo ka postuar një foto ku shihet krah Donaldit, teksa shkruan “na lini të kërcejmë”. Ky përshkrim krah fotos vjen pasi Bora do të jetë dhe moderatorja e “Dancing With the Stars”, ndërkohë që dy vëllezërit binjak drejtojnë emisionin “Më lër të flas”. Lidhja dhe ndarja e tyre gati u kthye në një çështje ‘kombëtare’, pas puthjes së tyre live në Big Brother, romanca e shkurtër e Donaldit me Beatrix dhe ribashkimit me Borën pas daljes nga spektakli.