(Fuente)

Mauro Ikardi duket se ende nuk e pranon deklaratën e dhënë nga bashkëshortja e tij, Uanda Nara, në lidhje me kërkesën që kjo e fundit ka shprehur për t’u divorcuar. Së fundmi ai ka postuar një foto ku shfaqet së bashku me bukuroshen argjentinase në krahë, gjatë një momenti të nxehtë dhe pasionant, kur kaluan pushimet e tyre në Afrikë.