Gazetarja italiane e sportit, Diletta Leotta ka marrë vëmendjen e të gjithëve me ngjarjen e fundit. Leotta ishte e ftuar në një emision, ku iu hodh ngjyrë në të, e si pasojë e kësaj rrëshqiti duke u rrëzuar, shkruan Gazeta Express.

Momenti i rrëzimit të saj është bërë viral dhe po bën xhiron nëpër rrjete sociale.