Laura Torrisi pozon me bikini si një perëndeshë buzë detit me bikini mahnitëse duke nxjerrë në pah format e saj mahnitëse. “Deri në rrezet e fundit të diellit” shkruan ajo duke shijuar pamjet e fundit të verës. Aktorja siciliane e ‘Nder dhe respekt’ ishte e lidhur me regjisorin Leonardo Pieraccioni, me të cilin ka një vajzë Martina dhe tani është singel, ose të paktën kështu thuhet në rrjetet sociale ku komenton ‘e dashuruar marrëzisht pas vajzës dhe qenve të mi’.

Laura Torrisi pozon me gjunjët në rërë dhe vështrimin në horizont, duke mbajtur flokët me dorë dhe duke e lënë veten të përgjumet nga era dhe muzika e dallgëve. Ajo vesh një bikini trekëndësh që pothuajse nuk i përmban format e saj, barku i sheshtë dhe gjoksi me forma vihen në pah nga rrobet e banjos së vogla.
foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri 12345678910PreviousNext
Në fotot e mëparshme Torrisi ka pozuar nga deti me vajzën e saj Martina dhe ka shkruar: “Të mbuloj me puthje”. Aktorja pati një lidhje dashurie me Leonardo Pieraccionin që zgjati shtatë vjet nga viti 2007 (viti në të cilin u takuan në xhirimet e filmit “A beautiful woman” me regji të regjisorit) deri në 2014. Pas flirteve të ndryshme, ajo u kthye beqare, ndërsa ai ka gjetur dashurinë me Teresa Magni (dhe së fundmi kanë postuar foto të një çifti të dashuruar).

Laura Torrisi bëri debutimin e saj në showbiz me pjesëmarrjen në konkursin Miss Italia. Bukuroshja seksi dhe tërheqëse siciliane, më pas mori pjesë në filma, fiction dhe reality show Big Brother. Pas lidhjes së dashurisë me Leonardo Pieraccioni, ajo pati disa flirte. Tani ajo është një nënë e kënaqur dhe e lumtur që shijon rrezet e diellit. Në rrjetet sociale ajo ndan fotot e saj intriguese dhe ato më të bukura, duke shkuar nga bikini në plazh deri tek përparësja në kuzhinë. Ajo është gjithmonë e sinqertë me ndjekësit e saj. Në internet disa kohë më parë foli për peripecitë e saj me endometriozën dhe u shfaq para fansave edhe nga shtrati i spitalit.