Beniada Nishani është kthyer në një nga personazhet më të dashura për publikun shqiptar që pas pjesëmarrjes së saj në “realityshow”-n “Big Brother Vip”.

Gjithashtu ajo është cilësuar si një nga modelet më seksi, dhe këtë e ka treguar edhe së fundi me një video në të cilën shfaqet më në formë dhe tërheqëse se kurrë.

E veshur me rroba banjo të bardha, Beniada tregon format e saj perfekte, duke bërë kështu që ndjekësit të vërshojnë me pëlqimet dhe komentet në rrjetin e saj social.