Një person është gjetur i mbutur në një liqen në perfieri të Tiranës. Viktima është ende i paidentifikuar, ndërsa nuk konstatohen shenja dhune në trupin e tij.

“Më datë 14.08.2022, në liqenin e fshatit Lanabregas, është gjetur dyshohet i mbytur, një shtetas ende i paidentifikuar, rreth 50 vjeç. Nga këqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune. Po punohet për identifikimin e tij, si dhe për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njoftojnë uniformat blu.