Kërcimtarja e njohur kosovare, Donjeta Kosumi, e njohur ndryshe si “Kallashi” u bë e njohur për publikun pak vite më parë për format e saj të bëshme dhe fotot e videot ku shfaqej më shumë e zhveshur se sa e veshur.

Së fundmi, “Kallashi” po shijon disa ditë pushimi në bregdetin shqiptar teksa po qendron në një resort tek Kepi i Rodonit ku e shoqëron dhe macja e saj. Gjatë këtyre ditëve ajo ka qenë aktive në rrjetet sociale duke postuara foto me bikini dhe jo vetëm

Së fundmi, kërcimtarja seksi ka postuar disa foto nga shezllongu ku shfaqet me bikini ngjyrë të kuqe dhe vë në pah format bombastike. Ajo mban në mes të këmbëve dhe macen e saj, teksa krahas fotove shkruan: “Pse macja ime lëpin dhe më pas më kafshon?”.