Arta Nitaj di si të tërheqë vëmendje! Modelja kosovare shpesh komentohet për format e saj trupore, të cilat nuk heziton t’i shfaq edhe në rrjete sociale.

Arta është mjaft e përkushtuar ndaj fizikut e të saj e për të cilin kujdeset përmes ushtrimeve intensive në palestër, teksa sjell herë pas herë imazhe dhe video provokuese nga atje.

Edhe së fundmi, Nitaj ka përshëndetur ndjekësit e saj me disa foto nga pasqyra teksa ushtrohej.

“Ata nuk janë gati” ka shkruar Arta në njërin prej postimeve.
foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri 123456PreviousNext
Më herët kujtojmë që Arta Nitaj u vu në qëndër të vëmendjes pak kohë më parë, pas një skandali me YouTube-rin britanik Teddy Grey.

Ky i fundit e akuzoi bukuroshen se merrte para në këmbim të një nate me të.

Në bisedat private që youtube-ri fillimisht postoi në instastory shihej që modelja po diskutonte me një person të paidentifikuar, i cili pretendonte se Arta i ka marrë 5 mijë euro për një natë. Ai e kërcënonte se nëse nuk shkon te ai do i publikojë foton. Ndërkohë, modelja ia kthente po me kërcënim duke i thënë: “Provoje dhe e shikon çfarë të gjen”, ndërsa i kërkonte ta fshijë foton.