Këngëtarja kosovare Era Istrefi është një ndër vajzat më seksi të showbizit shqiptar. E kuruar deri në detaj, Era di gjithmonë si të marrë vëmendje dhe të bëjë që sytë e të gjithëve të kthehen nga ajo.

Përveçse është mjaft aktive në muzikë, Erën e kemi dhe aktive në rrjetet sociale, ku nuk nguron të postojë foto provokuese. Së fundmi, ajo ka publikuar disa foto ku duket mjaft tërheqëse dhe nuk i ka lënë shumë pak vend imagjinatës.

Ajo shfaqet duke pozuar me bikini të zeza pranë pishinës, ndërsa ndjekësit do t’i admirojnë këto imazhe të këngëtares.