Kur bëhet fjalë për gruan Nicola Peltz, Brooklyn Beckham nuk ngurron së shprehuri dashurinë e madhe që ka për të.
Djali i David dhe Victoria Beckham u martua me trashëgimtaren e Palm Beach në një ceremoni ekstravagante më 9 prill 2022 dhe dashuria e tij për bashkëshorten është e ‘vulosur’ nën lëkurën e tij.

Kuzhinieri zbuloi se 70 nga 100 tatuazhet e tij i dedikohen nuses së tij , me dizajne që variojnë nga emri i saj dhe deri te një letër dashurie në shpinë.

Përderisa shumica e këtyre tatuazheve ende nuk janë zbuluar, Beckham dhe nusja e tij u kanë dhënë fansave një paraqitje të shkurtër të disa prej tyre në rrjetet sociale.

“I martuar”

“Betimet e dasmës”

Disa çifte mund t’i printojnë dhe t’i vendosin në kornizë betimet e tyre të dasmës, por Beckham e çoi atë në nivelin tjetër duke i bërë ato tatuazh në krahun e tij .

Një pjesë e zotimeve thotë: “Më lejoni të filloj duke thënë se fjalët nuk mund të përshkruajnë as dashurinë time për ju, vetëm duke parë ju, unë shoh të ardhmen time dhe më duket si një ëndërr. Ti je bota ime dhe unë vazhdoj të dashurohem më shumë me ty çdo ditë.”

“Letër dashurie dhe sytë e Nicole”

Gjatë fejesës së tyre në vitin 2020, Beckham bëri tatuazhe sytë e nuses së tij në pjesën e pasme të qafës dhe më pas shkroi letrën.

Shumica e djemve mbajnë një unazë martese për të treguar statusin e tyre martesor. Por Brooklyn ka bërë tatuazh fjalën ” i dashuruar” në gishtin tregues.

Beckham ka gdhendur emrin e gruas së tij në qafë me shkrim të thjeshtë, së bashku me fjalët “fëmija im” sipër tij.

“Peltz”

Ai gjithashtu shkroi mbiemrin e gruas së tij në gjoks në korrik 2022, duke bërë tatuazh “Peltz” me shkronja të mëdha midis Cupidëve që ai kishte bërë në nderim të tatuazheve të ngjashme me engjëjt e babait të tij.

“Gina”

Aktorja e “Transformers” humbi gjyshen e saj të dashur, Gina, në vitin 2020 – një natë para ditëlindjes së 25-të të Peltz-it – dhe bashkëshorti i saj i ëmbël, bëri një tatuazh kushtuar zonjës speciale në jetën e të fejuarës së tij, si një dhuratë prekëse për ditëlindje.

“Dhurata më e mirë për ditëlindjen”, shkroi ajo në Instagram Story.

Lutja e Ginës

Dy vjet më vonë, Peltz mori një tjetër surprizë për ditëlindje kur bashkëshorti i saj bëri tatuazh një lutjeje që gjyshja e saj e thoshte shpesh.

“Të përqendruar në të tashmen, të sinqertë ndaj të tjerëve dhe duke besuar në veten tonë, dije se nuk mund të dështosh”.

Rruaza

Bashkëshorti i dashur nuk e ka lënë anash vjehrrën e re përsa i përket artit të trupit. Në një seri fotosh në Instagram të gushtit 2022, fansat mund të dallojnë vargun e rruazave të lyera rreth kyçit të dorës së tij – ato janë një interpretim i rruazave që i përkasin nënës së Peltz, Claudia.