Ardian Bujupi është përfolur prej muajsh për një trekëndësh dashurie. Emri i tij është lakuar krah ish-konkurrentes së “Për’puthen” Jasmin Kadriu dhe balerinës Sabrine Khan. Mirëpo, një tjetër vajzë i është bashkuar atyre.


Këngëtari është fotografuar krah një bukurosheje bjonde duke ecur në Gjermani. Videoja është filmuar në mbrëmje, por identiteti i vajzës misterioze nuk dihet ende.