Xhemi Shehu është padyshim një nga moderatoret më të bukura të ekranit, por e keni parë si dukej 20 vite më parë?

Po njësoj e bukur! Këtë e vërteton foto që ajo ka postuar sot në Instastory teksa shfletonte albumin e fotografive.

Xhemi shfaqet me flokë të zeza, e veshur me të bardha dhe si gjithmonë shumë tërheqëse.

“Koha kur bënim foto dhe lumturoheshim”, shkruan moderatorja.