Sali Berisha ka zgjedhur që këtë të diel të nxehtë ta kalojë në bregdet, larg politikës.

Duke përshëndetur miqtë e tij me një foto të cilën e ka postuar në Facebook, Berisha shihet i veshur sportiv dhe duke bërë ecje.

Ai po pushon në vilën e tij në Lalëz.