Pak ditë para zgjedhjeve të pjesshme vendore, kandidati i Partisë Demokratike për Bashkinë e Durrësit, Luan Hoti është kthyer në MEME. I zgjedhuri i Bashës ka dalë përpara mediave me një deklaratë qesharake ku nuk kuptohet qartë çfarë ka dashur të thotë por shprehet: Jo, besoj nuk do e kem problem sepse babai dhe bashkëshorti i nuses time, babai i fëmijëve dhe babai i tyre do bëj … do… është i orientuar ne një fushatë pozitiviste. Kshu që nuk mendoj se edhe kundërshtarët e tjerë do merren me probleme familjare.

Ky moment nuk iu ka shpëtuar mediave sociale të cilat e kanë kthyer në MEME, të shumta janë postimet e ripostimet në Instagram e Tik Tok ku nuk mungojnë as komentet epike të komentuesve. Lexo.al/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DNSH ™ (@dnsh)