Dashi-Nje ceshtje ekonomike dhe sentimentale kerkon kujdes ne menyren se si duhet ta trajtojme. Por sot mund te degjoni zerin e brendshem tju udheheqe.

Demi-Do kete zhvillime te papritura ne jeten familjare dhe personale. Miqte do ju mbeshtesin.

Binjaket-Kjo periudhe do sjelli ndryshime te rendesishme ne menyren se si do ti shikoni gjerat Matsi perbal jush do ju fuqizoj diskutimet

Gaforrja-Keto dite do fshehin zhvillime te rendesishme mjafton qe ti merrni parasysh sidomos ato ekonomiket

Luani-Sot ka perparesi nje ceshtje ekonomike por do vaxhdoj te kete zhvillime te papritura ne ceshtje familjare

Virgjeresha-Do favorizoheni sot nga disa takime dhe kontakte me persona te afert te ambjentit tuaj sidomos ne jeten personale

Peshorja-Do vazhdoni te merreni me nje ceshtje ekonomike me te cilen duhet te perballeni me zgjidhje dhe rruge te tjera, te cilat do japin rezultat

Akrepi-Dita e sotme do kete zhvilime te papritura dhe ndryshime te cilat do ju tregojne rrugen e re qe do merrni

Shigjetari-Sot do keni takime te fsheta dhe te papritura me ide te reja te cilat duhet ti vini ne zbatim

Bricjapi-Nese ndiqni rruge te reja shume gjera do fillojne te ndryshojne. Shokey e miqte do ju surprizojne dhe favorizohen takimet

Ujori-Ne aspektin e punes priten ndryshime dhe surpriza Po keshtu edhe ne jeten sociale Favorizohen ceshtjet ekonomike

Peshqit-Duhet te perfitoni nga ndryshimet qe do ndodhin rreth jush per tu futur ne rruge te reja dhe ne mundesi te reja