Kryeministri Edi Rama ka publikuar në “Facebook” pamje nga puna në kantierin e tunelit të Llogarasë.

Rama shkruan në “Facebook” se janë hapur të dyja hyrje-daljet dhe po vijon papushim puna.

“Kantieri i Tunelit të Llogarasë sot, ku janë hapur të dyja hyrje-daljet dhe vijon papushim puna????

#ShqipëriaeArdhmjaJonë☀️??

#SkaKohëPërPushim?‍♀️??‍♂️”, shkruan Rama.