Meri Shehu ka bërë si çdo muaj renditjen e shenjave dhe fatit e sfidave që i presin në nëntor.

“Është një muaj interesant i rënëdësishëm i vështirë gjithashtu. Do bëjë bilancet e këtyre dy viteve të fundit. Ajo e keqja që mund ta kemi fshehur, do shfaqet më shumë në muajin nëntor”, tha Meri në intervistën tek “Rudina”.

Më poshtë është edhe klasifikimi nga shenja më pa fat, tek shenja më me fat.

Demi

Luani

Shigjetari

Dashi

Binjakët

Peshorja

Bricjapi

Peshqit

Gaforrja

Virgjëresha

Ujori

Akrepi