Ne zemër të Bllokut, në rrugën tashmë të modës së luksit në Bllok, ndodhet butiku i dedikuar markave të luksit për meshkuj. Koleksionet e fundit dhe markat me të mira si Fendi, Balmain, Burberry, Dolce Gabbana, Valentino, Billionaire, Philipp Plein, Moschino, Cavalli, Armani, Dsquared dhe të tjera.

Çdo produkt në këtë butik është orgjinale dhe me cmime njësoj si të ishit duke bërë shopping në Milano. PRIVÉ, është destinacioni i preferuar i shumë prej bosave të Tiranës, duke filluar nga politikan, biznesmen, “rich kids”, dhe të huaj të pasur që jetojnë apo vizitojnë Tiranën.

PRIVÉ ka sjellë një risi të munguar në tregun e markave të luksit në Shqipëri. Prej vitesh është krijuar imazhi që në Shqipëri nuk blihen marka prej frikës së fallcove dhe cmimeve abuzive.


PRIVÉ do ta thyej këtë imazh! Të gjithë meshkujve të apasionuar pas luksit mund të gjejnë markat m ë të mira me cmimet sikur të ishin duke bërë shopping jashtë shtetit.

PRIVÉ, është për të privilegjuarit! E gjeni në rrugën Brigada VIII, Bllok përballë me Pepper Lounge, dhe në Instagram me username prive.tirana.