Dashi

Sot partneri do t’ju bëjë që të qeshni pa masë, në fund të fundit ka bërë gjithçka për t’ju marrë një buzëqeshje dhe një ledhatim. Mos hezitoni. Beqarët duhet të vendosin me kujdes para se të hedhin hapa më tej. Gjendja e financave do jetë delikate për shkak të shpenzimeve.

Demi

Perspektiva të mira për një kërkesë të dërguar prej kohësh: zgjidhja është afër ndaj bëni dhe pak durim. Shumë mirë për gjithçka që i takon dashurisë. Beqarët duhet t’i shprehin sa më shpejt ndjenjat se përndryshe do e humbin atë që pëlqejnë. Në planin financiar duhet të jeni më të organizuar.

Binjakët

Mos e kushtëzoni veten, por përpiquni të jeni sa më e lirshme në prani të partnerit. Përpiquni të shkoni përpara në rrugën tuaj për të marrë fryte të mira. Beqarët do jenë me fat në dashuri dhe do munden ta ndryshojnë statusin. Në planin financiar fati do të jetë në anën tuaj.

Gaforrja

Mos i jepni motive partnerit për t’ju kritikuar, nëse po jetoni një dashuri të bukur ruajeni si sekret të madh për vete. Beqarët do kenë ndryshime rrënjësore pas një takimi të papritur që herët në mëngjes. Në planin financiar gjendja do vi duke u përmirësuar.

Luani

Kini kujdes ndaj një personi që nuk është aspak i sinqertë. Mos i besoni. Disa prej jush do të jetojnë momente vërtet speciale dhe të paharrueshme përkrah njeriut të zemrës. Beqarët do kenë takime interesante, por nuk do duan të hedhin hapa të rëndësishëm përveç njohjes. Në planin financiar tregoni kujdes.

Virgjëresha

Mos kini frikë, sot do të keni mundësi të mira për t’i bërë shumë përshtypje partnerit me një dozë të mirë suksesi, do ju komplimentojë. Beqarët sado që do e kërkojnë princin e tyre të kaltër nuk do e gjejnë atë. Buxheti do vazhdojë të jetë problematik.

Peshorja

Zemra juaj do të rrahë fort prej gëzimit dhe emocioneve, disa prej të cilave do t’ju shtyjnë të bëni hapa përpara lidhur me marrëdhënien tuaj në çift. Beqarët do lodhen duke kërkuar dashurinë e jetës, por nuk do arrin ta gjejnë. Çështjet financiare do kërkojnë më shumë maturi dhe përkujdesje.

Akrepi

Mos i mbani mëri partnerit edhe nëse është treguar pak i ashpër me ju kohët e fundit. Mundohuni t’ia ktheni me një buzëqeshje, pasi gabime ndaj partnerit keni dhe ju. Beqarët do realizojnë disa takime dhe personat do ju duken interesantë. Në planin financiar vështirësitë do jenë të mëdha.

Shigjetari

Do të vonoheni shumë në një rast të rëndësishëm dhe partneri do ju kritikojë. Por sensualiteti juaj do ta zbusë atë pasi do e justifikojë mjaftueshëm vonesën. Beqarët do ndihen të lirë të bëjnë ato që duan. Do kenë disa takime. Gjendja financiare do jetë e konsoliduar.

Bricjapi

Sot do t’ju duhet të merrni një vendim të rëndësishëm lidhur me marrëdhënien tuaj në çift dhe atë duhet ta përballoni vetëm pasi të keni qartësuar me veten objektivat që do të ndërmerrni. Beqarët do kenë mjaft komplekse dhe nuk do dalin me personat nga të cilët do marrin ftesa. Financat do jenë të mira.

Ujori

Të reja të mira financiare e ekonomike për të lindurit ditën e hënë, të martë dhe të enjte. Për të dashuruarit paraqitet një ditë e qetë dhe momente të bukura përkrah partnerit. Beqarët nuk duhet të nxitohen për fillimin e një lidhjeje pa e njohur mirë personin. Në planin financiar tregohuni të logjikshëm.

Peshqit

Do të gjeni mijëra motive për t’u “shëruar” nga stresi i akumuluar që keni përjetuar gjatë kësaj kohe në çift. Do të ndiheni të rilindur dhe të tjerët do t’ju admirojnë. Beqarët do jenë me fat në dashuri dhe do realizojnë takime interesante. Buxheti do jetë i kënaqshëm dhe për shpenzime.