Deputeti socialist, Erion Braçe ka ironizuar deputetët e opozitës të cilët u larguan nga kuvendi dhe i lanë bosh karriget e tyre.

Braçe ka publikuar dy foto nga ambjentet e kuvendit ku në vendet e demokratëve kanë mbetur vetëm emrat e tyre dhe bidonat e ujit. “Ai rasti kur behesh BIDON!”-shkruan Braçe.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Erion Braçe (@erionbrace)